czwartek, 18 lipca 2013

1/2 "Czasu Honoru" (Antoni Pawlicki, Maciej Zakościelny)

Hej!
Postanowiłam, że dzisiaj będzie ostatnia notka z festiwalu, a jeżeli ostatnia to pokażę Wam autografy dla mnie najcenniejsze, na które wyczekałam się w sumie 2,5 godziny :) Kiedy już dostałam się do "odpowiedniego" pomieszczenia, zajęłam sobie miejsce w drugiej kolejce i tak powolutku przesuwałam się w stronę aktorów z "Czasu Honoru". Niestety w międzyczasie Pan Janek wyszedł i już nie wrócił, dlatego też nie posiadam jego autografu na zdjęciach łączonych z "Czasu Honoru". Z jednej strony byłam trochę zawiedziona(mój cel to zdobycie wszystkich autografów na jednym dużym zdjęciu), lecz z drugiej strony posiadam już autograf Pana Jana, który zdobyłam rok temu osobiście. Dalej będę próbować zdobyć autografy Jana Wieczorkowskiego i Kuby Wesołowskiego na tych 3 zdjęciach :)
Jedno zdjęcie jest trochę przycięte z jednego prostego powodu. Jest za duże i skaner nie był w stanie objąć go w całości ;)
 Antoni Pawlicki


 Maciej Zakościelny


Czas Honoru

No więc to są te moje najcenniejsze zdobycze z festiwalu. Jakieś pamiętne słowa??
- Pełna profeska- Maćka Zakościelnego, kiedy podałam mu plik zdjęć do podpisania. Zarówno on jak i Antoni to naprawdę sympatyczni ludzie. Można było swobodnie porozmawiać i trochę się pośmiać :)

Dziękuję za każdy komentarz :)7 komentarzy:

 1. Gratuluję!! Wspaniałe autografy!
  I strasznie zazdroszczę Ci tego spotkania na żywo!! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę Antka. Jak nie wiem co!

  Co do tych słów to kiedyś spotkała mnie podobna przygoda... próbowałam "dorwać" Magdalenę Zawadzką po debacie z jej udziałem. Akurat z kimś rozmawiała, więc stanęłam z boku z przygotowanym zdjęciem. Obok mnie jakiś Elegancki Człowiek rozmawiał z innym Eleganckim Człowiekiem. W pewnym momencie patrzy na mnie, trąca swojego kolegę i mówi do niego: ty patrz, ktoś się przygotował...

  Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam
  mj-kolekcjonuje

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć,
  szczerze powiedziawszy nie opłacało się Tobie stać aż tyle godzin w kolejce. Ja całą trójkę z Czasu Honoru dorwałem dwa razy, raz na próbach odsłonięcia rąk, drugi raz jedli obiad w restauracji, potem wchodzili oni bocznym wejściem do hotelu i widziałem, że bez problemu podpisywali i pozowali do zdjęć.

  Pozdrawiam,
  Michał

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej!
   Powiem Ci, że też póżniej widziałam m.in. pana Maćka jak speacerował, czy Antka... Ale jak miałam już od nich autografy to nie pchałam się po raz kolejny, bo po co :) Może następnym razem odpuszczę sobie stanie w tak dużej kolejce i będę łapać artystów tak jak Ty. I gratuluję zdobyczy :)

   Pozdrawiam
   Ada

   Usuń