poniedziałek, 16 czerwca 2014

Robinho, Stephan El Shaarawy, Adel Taarabt
Hej!

Dzisiaj miały pojawić się inne zdobycze, ale zdecydowałam, że na początku pokażę Wam autografy, które przyszły do mnie dzisiaj. Wszystko ładnie, pięknie- 3 utalentowanych piłkarzy, którzy reprezentują barwy włoskiego klubu- AC Milan. W liście prosiłam jeszcze o jeden podpis, ale cieszę się, że otrzymałam te 3!
Niestety jest jedno ale- nie mam 100% pewności, że autografy są oryginalne, co więcej jak porównywałam, to podpisy trochę się różnią od tych prawdziwie oryginalnych. No ale przecież człowiek dwa razy tak samo się nie podpisze ;) Dlatego jeżeli ktoś może mi pomóc w określeniu autentyczności tych podpisów lub wie czy AC Milan wysyła oryginalne autografy czy może podpisuje się sam za piłkarzy- będę bardzo wdzięczna.
Oczywiście bardzo cieszę się z tych podpisów, bo jak dla mnie to naprawdę duży sukces :)

Wysłałam list z prośbą i kopertę zwrotną z kuponem IRC na adres klubu AC Milan.
Po 14 dniach dostałam odpowiedż.

Dziękuję za każdy komentarz ;)

17 komentarzy:

 1. Taarabat ok,el s chyba tez,co do robinho nie mam pewnosci, chyba ze bym na szybko ;) Gratki :D

  OdpowiedzUsuń
 2. El Shaarawy trochę mnie zastanawia, reszta chyba ok ;)
  gratuluję mimo wszystko :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :)
  Zapraszam na swój blog :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje ponieważ to oryginały według mnie. Jestem prawie pewien, że niektóre agencje wysyłają "podróby", ale AC Milan to chyba oryginały ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje ! Bardzo zazdroszczę autografu Faraona , ponieważ jest to mój ulubiony piłkarz :) Co do autentyczności podpisu Robinho jestem w 100% pewien, że to autentyk, ponieważ też posiadam od niego autograf.

  OdpowiedzUsuń