piątek, 20 czerwca 2014

Henrich Mkhitaryan, Jakub BłaszczykowskiHej!

To właśnie te autografy miałam Wam pokazać w poniedziałek, ale wyszło na to, że pokażę je dzisiaj. Oczywiście dziękuję wszystkim za pomoc w ustaleniu oryginalności autografów piłkarzy z AC Milan!
No dobra teraz przechodzę do bohaterów dzisiejszej notki- zarówno pierwszy jak i drugi piłkarz to zawodnicy Borussii Dortmund, co mnie niezmiernie cieszy- moja kolekcja z tego klubu cały czas się powiększa ;) Pierwszy podpis należy do Henricha Mkhitaryana, który reprezentuje barwy mojego ulubionego, niemieckiego klubu dopiero od 2013 roku, czyli jak narazie spędził tam 1 sezon;) Ogólnie dostałam 4 autografy, dlatego jeden (na karcie BVB) idzie na wymianę (zakładka- WYMIANA).

Wysłałam kopertę zwrotną ze znaczkiem, list z prośbą i 2 zdjęcia na adres klubowy Borussii Dortmund.
Po 41 dniach dostałam odpowiedż.
Drugi autograf należy tym razem do polskiego zawodnika- Kuby Błaszczykowskiego!!! W swojej kolekcji miałam już podpis od tego piłkarza, ale pochodził on z wymiany, dlatego kiedy udało mi się wejść w posiadanie odpowiedniego adresu, od razu postanowiłam napisać list. Kuba podpisał wszystkie moje zdjęcia, dlatego postanowiłam, że 2 pójdą na wymianę ;) Bardzo zależało mi również na karcie z BVB, niestety nie dostałam jej, ale myślę, że już niedługo przyjdzie ona do mnie z wymiany ;)

Wysłałam list z prośbą, kopertę zwrotną ze znaczkiem i 5 zdjęć na adres prywatny.
Po 29 dniach dostałam odpowiedż.

Dziękuję za każdy komentarz ;)

21 komentarzy:

 1. zazdroszczę Kuby :)
  Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. serdecznie gratuluje :) super podpisy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję ;) Muszę wysłać list do Henricha :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę Kuby, sama muszę znaleźć do niego adres. Gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Moje gratulacje !!
  Świetne podpisy :)

  OdpowiedzUsuń