sobota, 14 czerwca 2014

Lars Bender, Stefan Kießling, Sidney Sam
Hej!

Trochę długo mnie to nie było, ale takie uroki końca roku szkolnego. Na szczęście oceny są już prawie wystawione, czekają mnie tylko testy z całego, rocznego materiału  i wolne!!! Tak jak w poprzednim roku wybieram się na Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach, dlatego mam nadzieję, że znowu przywiozę masę podpisów ;)
Jeżeli chodzi o autografy to w tym tygodniu dostałam przeważnie listy z Niemiec (jeden z Polski) ;) Ostatnio dostawałam tylko z UK, teraz z Niemiec, więc mam nadzieję, że po Mistrzostwach Świata w Brazylii zacznę dostawać z Hiszpanii :) Pewnie większość z Was oglądała wczorajszy mecz... Trochę smutku jest, ale Holandia pokazała naprawdę kawał dobrego futbolu. Nie spodziewałam się aż takiego wysokiego wyniku, ale to są uroki piłki ;) Mam nadzieję, że Hiszpania otrząśnie się i kolejne mecz będzie tylko wygrywać ;)
Teraz przejdę do 3 podpisów, które dostałam w poprzednim tygodniu. Należą one do 3 piłkarzy Bayeru Leverkusen, których uważam za naprawdę bardzo utalentowanych. Najbardziej zależało mi na podpisie Larsa Bendera i nie ukrywam, że zależy mi również na autografie jego brata- Svena, dlatego już niedługo zabieram się do napisania nowych listów ;)

Wysłałam list z prośbą i kopertę zwrotną na adres klubu Bayer Leverkusen.
Po 51 dniach dostałam odpowiedż.

Dziękuję za każdy komentarz ;)

9 komentarzy: