środa, 31 grudnia 2014

Milos Jojić, Luke Shaw


Hej!

Na zakończenie tego roku chciałabym zaprezentować autografy jakie teoretycznie listonosz przyniósł mi pod choinkę :) Pierwszy z nich należy do serbskiego gracza, zawodnika BVB- moja kolekcja cały czas się powiększa co mnie bardzo cieszy, jednym z moich celi na 2015 rok będzie uzbieranie całej drużyny, trudne zadanie... Milos przysłał mi dwie takie same karty, dlatego jedna idzie na wymianę.

Wysłałam prośbę i kopertę zwrotną ze znaczkiem niemieckim.
Czekałam 162 dni.Teraz przyszedł czas na kolejnego młodego gracza, zawodnika Manchesteru United. Luke podpisał mi moje wszystkie zdjęcia, dlatego dwa ostatnie idą na wymianę (zaktualizowałam zakładkę wymiana, do której serdecznie zapraszam). Jestem niezmiernie zadowolona z autografów, gdyż uważam iż Shaw to bardzo utalentowany zawodnik.

Wysłałam list z prośbą, 4 zdjęcia i kopertę zwrotną.
Po 58 dniach dostałam odpowiedż.


Tak więc w nadchodzącym Nowym 2015 roku chciałąbym Wam życzyć jak największej ilości autografów, oczywiście tych szczerze wymarzonych i długo wyczekiwanych. Wielu spotkań z gwiazdami i owocnych zbiorów podpisów na przeróżnych imprezach :) Spełnienia marzeń i jak najwięcej sukcesów!!!

11 komentarzy: