wtorek, 29 lipca 2014

Natalia Klimas, Olga Frycz, Julia KamińskaHej!

Dzisiaj postanowiłam, że odejdę trochę od sportu i pokażę 3 autografy od polskich aktorek, które zawitały do mojej kolekcji dość niedawno. Pierwszy z nich należy do Natalii Klimas, którą możecie kojarzyć z takich seriali jak: "Przyjaciółki", "2XL" czy "Sama słodycz". Ucieszyłam się z tego autografu, ponieważ Natalia dołożyła jeszcze przemiły list od siebie, to naprawdę fajne uczucie, kiedy oprócz autografu dostaje się list z podziękowaniami i jeszcze kilkoma słowami.

Wysłałam list z prośbą, kopertę zwrotną ze znaczkiem i zdjęcia na adres agencji AQUA.
Po 21 dniach dostałam odpowiedż (Natalia przeprosiła mnie, że tak długo czekałam :) )Kolejny autograf należy do Olgi Frycz, podpis pochodzi z wymiany :) Bardzo podoba mi się zdjęcie, na którym złozony jest autograf i w dodatku jest ono dosyć duże. Jak najbardzej zadowolona z wymiany.


I teraz ostatni podpis, na który czekałam rok i 3 miesięce! To chyba najdłuższy czas oczekiwania na autograf, dlatego takie listy bardzo cieszą. Podpis jest troszeczkę rozmazany, ale mimo wszystko jestem zadowolona. Ostatnio możemy ją zobaczyć w "Na dobre i na złe", chociaż pewnie większość z Was zna Julię z "BrzydUli" :)


Wysłałam list z prośbą, kopertę zwrotną ze znaczkiem i zdjęcie na adres teatru Komedia.
Po 15 miesiącach dostałam odpowiedż :)

Dziękuję za każdy komentarz :)

15 komentarzy: