poniedziałek, 7 lipca 2014

Festiwal w Międzyzdrojach 2014


Hej!

Po krótkiej przerwie wracam z dużą ilością autografów! Pewnie większość wie, albo kojarzy że na początku lipca w Międzyzdrojach odbywa się Festiwal Gwiazd. W poprzednim roku również udało mi się uczestniczyć w tej imprezie, ale bardzo cieszę się, że i w tym roku udało mi się pojechać i spotkać tyle gwiazd! W stosunku do roku poprzedniego udało mi się zdobyć i spotkać o wiele więcej gwiazd, mimo że Festiwal był krótszy o jeden dzień. Niestety, ale nie uda mi się przeskanować tylu autografów, dlatego pokażę Wam zdjęcia zbiorowe.
Tak więc w ciągu 4 dni udało mi się zebrać podpisy od 42 osób!!! Jak dla mnie to naprawdę duży wynik :) Oczywiście udało mi się zrobić kilka zdjęć z aktorami i czasami chwilę porozmawiać... Oczywiście poznałam również innych kolekcjonerów, którzy są już bardziej doświadczeni niż ja, dlatego czas z nimi mijał bardzo szybko i miło. Po każdym dniu byłam niezmiernie zmęczona- na nogach od 9:00- 22:00 ( w tym czasie właśnie łapało się gwiazdy). Przyznam, że gwiazdy na takiej imprezie mają naprawdę ciężko... Kiedy jedna osoba wypatrzy aktora i do niego podchodzi to za chwilę jest już przy nim cały wężyk osób, które proszą o autograf i wspólne zdjęcie...


Autografy powyżej zdobyłam przeważnie na spotkaniach z gwiazdami. Wyjątek stanowi podpis Maryli Rodowicz- który udało się szczęśliwie zdobyć przed hotelem. Muszę przyznać, że po prostu trzeba mieć szczęście, trzeba znależć się w odpowiednim miejscu i czasie, żeby spotkać daną gwiazdę, tak właśnie było w moim przypadku i 2 innych kolekcjonerów (Michała i Ani)- akurat postanowiliśmy, że pójdziemy jeszcze przed hotel i... Udało się :) Niestety, ale nie było szans na wspólne zdjęcie- cieszę się, że mam chociaż autograf :)


Kolejne autografy, to te które udało mi się zdobyć jako pierwsze na Festiwalu. Bardzo zależało mi na podpisie Pani Ewy Wencel (udało się zrobić nawet zdjęcie) oraz Pani Ewy Kasprzyk! Jak widziecie powyżej udało się :) Bardzo miło wspominam również spotkanie z Lucyną Malec- za pierwszym razem kiedy pomagała mi szukać zdjęć zaproponowała mi, że podpisze mi się również za Ewę Kasprzyk, zaś po raz drugi kiedy robiłam z nią wspólne zdjęcie już mnie pamiętała z przed paru godzin i udało się zamienić kilka słów.


W tej turze autografów są dwaj Panowie, z którymi niestety, ale nie udało mi się zrobić zdjęcia (mam przynajmniej autografy). Kiedy brałam od nich autografy (trochę się spieszyli) nie byłam w stanie zrobić wspólnych zdjęć, dlatego postanowiłam, że złapę ich w innym miejscu, gdyż zgodnie z moimi przewidywaniami byli tam. Niestety, ale obydwaj tak się spieszyli, że mogłam ich zobaczyć tylko w ich samochodach. Wtedy zawsze jest trochę złości na takich aktorów- myślę sobie, że mogli poświęcić 15 minut na autografy i wspólne zdjęcia (chociaż Mikołaj rozdał jeszcze przed wyjazdem kilka autografów)- jak widać nie mogli...


No teraz autografy, na których bardzo mi zależało, chociaż nie ma tutaj jedengo Pana... Filipa Bobka. Również odjechał prosto do Warszawy- chcociaż przyznam, że nawet tego nie zauważyłam, dowiedziałam się od Agnieszki Sienkiewicz. Mimo wszystko tego dnia byłam bardzo zadowolona- cała trójka wyszła do fanów i cierpliwie rozdawała autografy oraz robiła zdjęcia. Chyba właśnie to spotkanie wspominam najczęściej. I nigdy nie zapomnę zaskoczenia na twarzy Tamary Arciuch, która po wyjściu z budynku zobaczyła masę ludzi czekających właśnie na nich- mimo to razem z Panem Bartkiem podeszli do fanów jako pierwsi.


Teraz ostatnia dawka autografów! To właśnie Ci Panowie grali w sobotnim meczu, który niestety przegrali- może dlatego, że niestety ale większość piłkarzy nie dojechała... Najbardziej zależało mi na podpisie Antka Królikowskiego, który w końcu udało mi się zdobyć!!! Naprawdę widziałam go kilka razy, ale zawsze "coś" powodowało, że tego autografu nie dostawałam. Nie będę zdradzała szczegółow, bo w końcu udało się ten autograf zdobyć i zdjęcie też!!! Powiem, że taki kolekcjoner zawsze ma kilka newsów na temat gwiazd :)

Tak więc teraz wypada napisać kogo udało mi się w tym roku zdobyć:

- Piotr Machalica
- Andrzej Andrzejewski
- Grzegorz Wons
- Lucyna Malec
- Anna Dereszowska
- Olaf Lubaszenko
- Justyna Sieńczyłło
- Wiktor Zborowski
- Krzesimir Dębski
- Jacek Wójcicki
- Hanna Śleszyńska
- Emilian Kamiński
- Andrzej Poniedzielski
- Anna Jurksztowicz
- Marcin Kwaśny
- Ewa Kasprzyk
- Ewa Wencel
- Paweł Wawrzecki
- Dorota Kamińska
- Teresa Lipowska
- Wojciech Duryasz
- Agnieszka Włodarczyk
- Alicja Węgorzewska
- Michał Rolnicki
- Jacek Kopczyński
- Dominika Łakomska
- Olga Sarzyńska
- Maryla Rodowicz
- Sandra Staniszewska
- Bartek Kasprzykowski
- Tamara Arciuch
- Agnieszka Sienkiewicz
- Mikołaj Krawczyk
- Tomasz Jachimek
- Przemysław Cypriański
- Alicja Janosz
- Małgorzata Niemirska
- Antoni Królikowski
- Bartek Firlet
- Ewa Lorska
- Michalina Sosna
- Piotr Skarga

Dziękuję za każdy komentarz :)

16 komentarzy:

 1. jestem pod wrażeniem ilości :O gratuluję!!!
  zapraszam do mnie: http://autografy-marka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję!
  Wyobrażam sobie radość po zdobyciu tych autografów. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. wielkie WOW!
  niezła dawka autografów :D
  Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję. Ja pojechałem jeszcze wczoraj i spotkałem Pana Kopiczyńskiego oraz Panią Jabłczyńską. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No no no :D Tyle autografów osobiście, pozazdrościć :)
  Serdeczne gratulacje !!

  OdpowiedzUsuń
 6. no,no super ;) zapraszam do mnie http://autografylexi.blogspot.com/ i mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze raz, tym razem podczas jubileuszu ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje ! Masz bardzo dużo zdobyczy!

  http://autografy-tali.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń