sobota, 10 maja 2014

Marco Reus !Hej!

Mam nadzieję, że z listami w końcu zacznie się coś dziać i zaczną przychodzić w jeszcze większej ilości :) Już myślałam, że będę opisywać kolejny sukces zdobyty osobiście kilka miesięcy temu, ale listonosz mnie zaskoczył i przyniósł list z Niemiec. Już wiedziałam, że jest to przesyłka od któregoś z piłkarzy BVB, zastanawiałam się tylko od którego... Moja radość jest ogromna, gdyż w końcu udało się mi zdobyć autograf Reusa :) Próbowałam 3 razy i na jeden list ciągle nie dostałam odpowiedzi. No co ja mogę powiedzieć o tym piłkarzu, Reus to Reus, czyli autograf wymarzony i oczywiście kolejny cel na 2014 r osiągnięty!!!
Jeszcze raz zwracam się z prośbą- proszę nie pytać mnie czy podam adres prywatny Trochę już mi się znudziło odpisywanie na te maile, dlatego ostrzegam, że mogę po prostu już nie odpowiedzieć. Czasami naprawdę rozbawiają mnie Wasze konwencje twórcze, jak to próbujecie mnie przekonać...
Najbardziej to się tyczy adresu Neymara- jestem pewna, że już niedługo adres ten będzie nieaktualny, gdyż przestanie odpisywać- i tak jestem pełna podziwu, że nadal odpisuje.

Wysłałam kopertę zwrotną ze znaczkiem niemieckim i prośbę na adres SportsTotal.
Po 44 dniach dostałam odpowiedż.

Dziękuję za każdy komentarz ;)


18 komentarzy: