niedziela, 15 września 2013

Jacek Koman, Wojciech Malajkat


Hej!
Dzisiaj znowu troszeczkę wolnego czasu, więc kolejna notka. W tym oto spisie postanowiłam opisać autografy od dwóch utalentowanych aktorów, które przyszły mi jakiś czas temu. Pierwszy z nich widzicie powyżej- należy on do Jacka Komana, którego możecie znać m.in. z "Kochaj i Tańcz", czy serialu pt. "Lekarze".   Bardzo ucieszyłam się na widok tego podpisu, ponieważ dzięki niemu chociaż trochę powiększyła się moja kolekcja z serialu "Lekarze". 
Wysłałam kopertę zwrotną ze znaczkiem + 2 moje zdjęcia, które niestety dostałam niepodpisane, na adres serialu "Lekarze". 
Po 113 dniach dostałam odpowiedż i autograf na innym zdjęciu.


Kolejny podpis należy do aktora, którego nie udało mi się dorwać na Festiwalu w Międzyzdrojach, dlatego też postanowiłam spróbować swoich sił pocztą tradycyjną i jak widać udało się. Pana Wojciecha widziałam kilka razy, lecz zawsze coś stało na przeszkodzie by wziąść autograf. Raz były to szklane drzwi, innym razem tłum ludzi, przez który nie można było się przedostać... Ale chociaż widziałam go na żywo :)
Wysłałam kopertę zwrotną ze znaczkiem + jedno moje zdjęcie na adres Teatru Syrena.
Po 21 dniach dostałam odpowiedż.

Dzisiaj również idę na koncert zespołu "LemON" i mam nadzieję, że uda mi się zdobyć upragnione autografy ;)

Dziękuję za każdy komentarz :)
12 komentarzy:

 1. Gratuluje, szkoda ze niektorzy artysci podpisuja z tylu zdjecia, ale jakby nie bylo zawsze to autograf. Np mam od Rafala Krolikowskiego z tylu i bardzo slabo widoczny bo cos mu cienkopis przerywal;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulujemy ! Też niezbyt lubimy jak artyści podpisują się z tyłu zdjęcia. Co ciekawe dotyczy to tylko polskich artystów, u zagranicznych prawie w ogóle.

  OdpowiedzUsuń
 3. idziesz na LemON?! jeju, ja ja Ci zazdroszczę ^^
  gratuluję i życzę udanego koncertu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! Fantastyczne podpisy. :)
  Nie widzę żadnego adresu e-mail do Ciebie, a mam pytanie. Czy mogłabyś mi podać adres, na jaki pisałaś do serialu "Lekarze"? Pytam, ponieważ jakiś czas temu wysłałam tam bardzo ważny dla mnie list i nie wiem, czy w ogóle mógł dojść... Odpowiedz mi najlepiej mailem - pddw@o2.pl Z góry dzięki! :)
  PS Też zazdroszczę koncertu!

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej! Mogłabyś podać swojego maila, bo chciałabym się z Tobą skontaktować ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń