poniedziałek, 23 września 2013

Dorota Kolak, Kinga Preis


Hej!
Notka miała być wczoraj, ale z powodu braku czasu jakimś cudem pojawia się dzisiaj. Niestety coraz bardziej odczuwam brak czasu spowodowany nauką w liceum. No dobra, ale nie będę gadać o szkole tylko zacznę inny temat odnośnie kuponów IRC- też macie problem z ich dostaniem? Ja mam ogromny i jak na razie nie widać, żeby to się zmieniło :( Gdy 3 tygodnie temu byłam na poczcie(dokładnie w 3 oddziałach) to nie spotkałam osoby, która wiedziałby kiedy przyjdą. Słyszałam, że są wycofane i chyba już ich nie będzie. Byłam lepiej poinformowana od nich, ale to najmniejszy kłopot... No coż muszę cierpliwie czekać na nowe kupony, ale chociaż znam już ich przewidywaną datę przybycia :)
No dobra, a teraz autografy. Niestety nic nie przychodzi, ale za to mam taką małą kupkę do opisania, więc na kilkanaście notek jeszcze starczy. Pierwszy z nich jest od znakomitej aktorki- Doroty Kolak. Możecie znać ją z filmu "Vinci", "Barw Szczęścia", czy w końcu z "Przepisu na życie". Jestem szczęśliwa, że posiadam jej autograf w swojej kolekcji, ponieważ według mnie jest wspaniałą artystką :)
Wysłałam kopertę zwrotną ze znaczkiem + 2 zdjęcia na adres Teatru Wybrzeże.
Po 9 dniach dostałam błyskawiczną odpowiedż.


Kolejny autograf dostałam również niedawno, a należy on do kolejnej utalentowanej aktorki- Kingi Preis. Znana m.in. jako Natalia z "Ojca Mateusza" czy jako Kinga w "Nigdy w życiu".
Wysłałam kopertę zwrotną ze znaczkiem + 2 zdjęcia na adres agencji aktorskiej L-Gwiazdy.
Po 125 dniach dostałam odpowiedż.

W komentarzach pytacie się o jakiś kontakt ze mną, więc wszystkie pytania proszę kierować na maila- autografy.ady@windowslive.com

Dziękuję za każdy komentarz ;)

7 komentarzy:

 1. Gratuluję! Miałam pisać do Pani Doroty, ale chyba chwilę odczekam, aż ucichnie ten szał... ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję :) na szczęście ja nie mam problemów ze znalezieniem IRC - przychodzę na pocztę i od razu kupuję, bez czekania ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! :) Ja nie mam problemów z dostaniem IRC, mam 1 oddział w moim mieście i zawsze są :) O tyle dobrze, a bałem się że nie będzie :)

  OdpowiedzUsuń