niedziela, 23 lutego 2014

Maciej Kot, Petr Cech


Hej!
Wczorajszy dzień był dla Nas naprawdę bardzo udany- dwa medale w łyżwiarstwie szybkim! Z przyjemnością ogląda się sukcesy Naszych zawodników, ale teraz przejdę do opisania dwóch kolejnych autografów, które zdobyłam w poprzednim tygodniu. Jak widzicie na zdjęciu powyżej pierwszy z nich należy do polskiego skoczka narciarskiego, który także reprezentował Polskę w Soczi i osiągnął naprawdę dobre wyniki. No i kolejny polski skoczek w mojej kolekcji :)

Wysłałam prośbę + kopertę zwrotną ze znaczkiem na adres AZS Zakopane.
Po 22 dniach dostałam odpowiedż.

I kolejny podpis bramkarza w mojej kolekcji! Z tego co pamiętam to już trzeci- nie sądziłam, że w tak krótkim czasie powiększy się moja kolekcja. A autograf należy do bardzo utytułowanego czeskiego bramkarza, który reprezentuje barwy Chelsea. Nie mam 100% pewności, że jest to podpis oryginalny, chociaż z tego co widziałam to różni się od innych kart jakie do tej pory widziałam ;)

Wysłałam swoją prośbę na maila.
Po 40 dniach dostałam odpowiedż.

Dziękuję za każdy komentarz ;)

14 komentarzy:

 1. strasznie mi się podobają te nowe karty skoczków ;p
  gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj :) Gratuluję podpisu Maćka, bardzo go lubię :) A jeśli chodzi o Jamesa Arthura, pisałaś może na adres The Industry Group ?? :) Jeśli mogłabym mi odpisać, byłabym Ci bardzo wdzięczna ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie gratuluję! Maciek to jeden z moich ulubionych skoczków ;) Również pokusiłam się o wysłanie prośby, zobaczymy czy przyjdzie odpowiedź ;)

  Pozdrawiam, Magda ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję ! :)
  Maciek też odwalił kawał dobrej roboty w Soczi, posiadać jego autograf to sama radość :D

  OdpowiedzUsuń