poniedziałek, 14 października 2013

Maciej Muzaj, Jędrzej Maćkowiak, Facundo Conte, Nicolas Uriarte, Stephane Antiga

Hej!
Korzystam z każdej chwili wolnego czasu, dlatego tak jak obiecałam siatkarska notka. Dzisiaj przedstawiam kolejne podpisy zdobyte podczas III Zlotu Fanów Skry Bełchatów. Trochę się naczekałam na te grafy, ale jak najbardziej się opłacało. Pamiętam, jak Antiga siedział koło Conte, a Facundo obok Uriarte. Razem o czymś rozmawiali, a ja normalnie podeszłam i zaczęłam szukać zdjęć. Kiedy doszłam do Argentyńczyków podałam im zdjęcia, a oni zaczęli coś gadać po hiszpańsku i po chwili Conte się na mnie spojrzał i uśmiechnął- chyba oczekiwał jakieś odpowiedzi... Byłam zestresowana, gdyż nie miałam bladego pojęcia co on do mnie powiedział, więc podziękowałam po angielsku i udałam się dalej. 
Coż- wypad do Bełchatowa mogę zaliczyć do udanych ;) Bardzo zależało mi na autografach Zatorskiego i Wrony, ale niestety w tym czasie byli oni na zgrupowaniu, chociaż myślę, że jeszcze uda mi się ich złapać na jakimś meczu;)

Dziękuję za każdy komentarz;)


12 komentarzy:

 1. witaj ! dodałam cie do listy blogów masz super blog i zapraszam do siebie mam nadzieje ze ci mój blog spodoba pozdrawiam http://autografycatharine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i zazdroszczę :] Dodaje do obserwowanych ;P

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale Ci zazdroszczę!!
  Serdecznie gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę Ci tego spotkania i autografów Argentyńczyków :)

  OdpowiedzUsuń