czwartek, 27 czerwca 2013

Wojciech Mecwaldowski

Hej!
Dzisiaj dosć smutny dzień- pożegnania bywają bolesne. Dopiero teraz zdałam sobie sprawę, że nie zobaczę większości ludzi z mojej poprzedniej klasy, a klasę miałam cudowną... Dobra wracam do autografu. Dzisiaj opiszę Wam graf od polskiego aktora znanego przeważnie z ról komediowych, który dostałam kilka dni temu. Pan Wojtek grał m.in. w "Testosteronie", "Tancerzach", "Usta usta" czy "Kochaj i tańcz". Jeżeli chodzi o ten autograf, to długo szukałam adresu, ale kiedy tylko przeczytałam, że Pan Wojtek będzie grać w "Czasie Honoru" postanowiłam działać.
Wysłałam list z prośbą+kopertę zwrotną na adres serialu.  Nie podam go tutaj, ponieważ dość długo ogólnie szukałam adresu. Myślę, że jeżeli komuś bardzo zależy to znajdzie(i tak podałam już wskazówkę) :) Jeżeli ktoś nie będzie w stanie znależć adresu, to służę pomocą. Autograf jest trochę rozmazany z powodu złotego markera, który dopiero w kopercie zaczął wysychać, ale i tak bardzo się cieszę, że mam w kolekcji autograf Pana Wojtka.
Czekałam 27 dni.

3 komentarze:

 1. Gratuluję!! :)
  Właśnie szukam adresu i się zastanawiam czy będzie jeszcze aktualny? Jak myślisz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok już znalazłam informacje, że nie aktualne :/

   Usuń
  2. Niestety- 10 sierpnia zakończyli zdjęcia :( Ja też dosłownie kilka dni przed zakończeniem wysłałam kolejny list i obawiam się, że nie doszedł na czas...

   Usuń